دکتر صفا صمد زاده
متخصص گوش و حلق و بینی، جراح پلاستیک بینی

دوران چهارساله تخصص خود را در بیمارستانهای امیر اعلم و امام خمینی تهران گذرانده است، وی در سال 1380 موفق به کسب بورد تخصصی در رشته گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن گشته است و از آن زمان تاکنون هزاران عمل زیبایی از جمله موارد زیل انجام داده است :
• رینو پلاستی
• بلفاروپلاستی
• عمل زیبایی گوش
• تزریق فیلر
• تزریق چربی
• بوتاکس
در طی این مدت و با گذشت زمان ،مطابق با علم روز و روش جدید اعمال جراحی در جهت حفظ آناتومی و عملکرد بینی کوشیده است و سعی بر این دارد که عمل زیبایی بینی را با بهبود تنفس و فانکشن بینی به صورت اغلب بسته (اندونازال) انجام دهد که خوشبختانه تاکنون موفقیت آمیز بوده است.

اینجانب دکتر صفا صمدزاده اتحادی متخصص گوش و حلق و بینی دارای برد تخصصی رشته ی گوش و حلق و بینی جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران هستم.
سال های رزیدنتی را در بیمارستان های امیراعلم و امام خمینی گذراندم. پس از فارغ التحصیلی مشغول به انجام عمل های متعدد در حیطه ی رشته ی تحصیلی ، چه درمانی (عمل های مربوط به عفونت های مزمن گوش ، بیماری ها و تومور های خوش خیم و بدخیم حنجره ، غدد بزاقی ، حلق ، حفره ی دهان ، لوزه ، مشکلات متعدد تنفسی مربوط به بینی و سینوس ها و…) و چه زیبایی و پلاستیک صورت (رینوپلاستی ، بلفاروپلاستی ، اتوپلاستی ، تزریق چربی ، لیفت ، تزریق بوتاکس و ژل و …) شدم.
در طی این سال ها پس از کسب تجربیات بسیار فراوان ، با تمرکز بیشتر بر اعمال زیبایی و تداوم مطالعه ی کتب جدید علمی و مقالات متعدد و شرکت در دوره های متعدد ، کنگره ها و در حال حاضر وبینار های بین المللی ، هماهنگ با علم جدید ، دانش و تبحر خود را ارتقا داده و در حفظ هر چه بیشتر عملکرد طبیعی همراه با زیبایی در اعمال پلاستیک تلاش میکنم
تماس با ما